Używane szorowarki do podłóg KARCHER

Jako specjaliści, możemy zaproponować klientom najwyższej jakości, używane szorowarki tego niemieckiego producenta. Mimo że pochodzą z rynku wtórnego, stanowią pełnowartościowe narzędzia, idealne do oczyszczania mniejszych, jak i większych powierzchni. Szeroki wybór, jaki prezentujemy, z pewnością pomoże wybrać sprzęt dopasowany do potrzeb każdego klienta. Chętnie też doradzimy odpowiedni model – wówczas zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą.

W asortymencie dostępne są przede wszystkim szorowarki z linii Karcher Professional, przeznaczone zarówno dla właścicieli różnych obiektów, jak i firm sprzątających. Jeśli prowadzisz takie przedsiębiorstwo i chcesz zapewnić swoim klientom najwyższą skuteczność wykonywanych zadań – wybierz jeden z prezentowanych produktów.

Co znajdziesz w przedstawionym katalogu? Dużym ułatwieniem w pracy ekipy sprzątającej jest szorowarka samojezdna, czyli posiadająca układ napędowy. W sprzedaży mamy maszyny sterowane przez idącego za nimi operatora, jak i te z fotelem dla niego, zamontowanym na szczycie korpusu, co znacznie poprawia komfort pracy. Warto też zwrócić uwagę na urządzenia z odsysaniem, umożliwiające osiągnięcie jeszcze większej efektywności w czyszczeniu różnych nawierzchni. Przejrzyj wszystkie nasze propozycje, a z pewnością znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb.

Czemu warto wybrać szorowarki do posadzek marki Karcher? To pewność znakomitych rezultatów w sprzątaniu nawet bardzo dużych nawierzchni. Z kolei dzięki czytelnemu pulpitowi i wskaźnikom są łatwe w obsłudze, co sprawia, że użytkownik może wykonać całą pracę jeszcze lepiej i szybciej. Dlaczego zaś warto wybrać je z oferty firmy BUBU-KAR? Zapewniamy, że używane szorowarki do podłóg, które u nas znajdziesz, są w pełni sprawne – udzielamy na nie gwarancji. Ponadto proponujemy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – mamy szerokie zaplecze części zamiennych, dzięki czemu każde urządzenie doprowadzimy w krótkim czasie do stanu sprzed awarii. Wybierając szorowarkę u nas, decydujesz się na najwyższą jakość w korzystnej cenie.

 

Szorowarka Karcher – wysokiej klasy sprzęt dla profesjonalistów

W naszym asortymencie znajdziesz niemal wszystkie najlepsze szorowarki z linii Karcher Professional, jakie zostały wprowadzone na rynek przez tego renomowanego producenta. Są to urządzenia do użytku profesjonalnego, które odznaczają się wygodną obsługą i wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń z różnych powierzchni podłóg twardych i elastycznych.  Proponowane przez nas modele wykorzystywane są przez firmy sprzątające do czyszczenia dużych obiektów komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się w takich miejscach jak:

  • sklepy, markety i galerie handlowe,
  • urzędy, biura, placówki oświatowe,
  • muzea i galerie,
  • kościoły,
  • hotele i restauracje,
  • dworce i lotniska,
  • obiekty sportowe,
  • hale produkcyjne, magazyny. 

Samojezdne szorowarki z odsysaniem niemieckiego producenta to produkty, które zapewniają niezawodność oraz wyjątkową ergonomię i wydajność pracy. 

 

Szorowarki używane Karcher – duży wybór najlepszych modeli

Jako doświadczony dostawca urządzeń sprzątających staramy się zapewnić naszym Klientom jak największy wybór sprzętu, tak aby mogli dopasować odpowiedni model do swoich wymagań i warunków pracy. W katalogu naszych produktów znajdziesz zatem szorowarki z funkcją odsysania i zamiatania, o różnej pojemności zbiornika i czasem pracy. Wśród nich są kompaktowe urządzenia prowadzone ręcznie, które sprawdzają się do czyszczenia niewielkich powierzchni np. w sklepach. Z kolei szorowarka Karcher Professional z fotelem dla operatora sprawdzi się w większych obiektach, także tych o dużym natężeniu ruchu. 

Decydując się na zakupy w naszej firmie, możesz mieć pewność, że otrzymasz sprzęt w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie proponowane przez nasz szorowarki używane są dokładnie sprawdzone, a także objęte serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W razie awarii możesz liczyć na szybką naprawę urządzenia. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Ci wybrać najlepszy model w dobrej cenie i dostarczymy go pod wskazany adres na terenie całej Polski.

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.