55555 Szorowarki KARCHER - Używana Szorowarka | Największy wybór w Polsce! | BUBU-KAR

SZOROWARKI KARCHER

Z ODSYSANIEM

 

Spośród wszystkich urządzeń marki Karcher używana szorowarka z odsysaniem jest jednym z najpopularniejszych sprzętów służących do profesjonalnego sprzątania. W ofercie naszej firmy znajdziesz duży wybór modeli tych maszyn różniących się wydajnością, funkcjonalnością oraz przystosowaniem do pracy w różnych warunkach. Naszą specjalnością są szorowarki Karcher używane – są to wysokiej jakości urządzenia w 100% sprawne technicznie, które proponujemy w bardzo korzystnych cenach.

 

W celu zapewnienia maksymalnej efektywności dobrze sięgnąć po rozwiązania renomowanych firm, takich jak Karcher. Każda szorowarka przemysłowa tego producenta gwarantuje wysoką wydajność – narzędzia te perfekcyjnie czyszczą wybrane powierzchnie i to w krótkim czasie.

 

Aby czyszczenie posadzki o dużej powierzchni było efektywne, a jednocześnie nie zajmowało zbyt wiele czasu, konieczne jest stosowanie szorowarek do podłóg. Urządzenia te znajdują szerokie zastosowanie w najróżniejszych miejscach, w tym:

 • w galeriach handlowych i mniejszych sklepach,
 • placówkach medycznych,
 • budynkach użyteczności publicznej,
 • placówkach oświatowych,
 • lokalach gastronomicznych,
 • hotelach,
 • halach sportowych.

Używane szorowarki do podłóg KARCHER

 

Jako specjaliści, możemy zaproponować klientom najwyższej jakości, używane szorowarki tego niemieckiego producenta. Mimo że pochodzą z rynku wtórnego, stanowią pełnowartościowe narzędzia, idealne do oczyszczania mniejszych, jak i większych powierzchni. Szeroki wybór, jaki prezentujemy, z pewnością pomoże wybrać sprzęt dopasowany do potrzeb każdego klienta. Chętnie też doradzimy odpowiedni model – wówczas zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą.

W asortymencie dostępne są przede wszystkim szorowarki z linii Karcher Professional, przeznaczone zarówno dla właścicieli różnych obiektów, jak i firm sprzątających. Jeśli prowadzisz takie przedsiębiorstwo i chcesz zapewnić swoim klientom najwyższą skuteczność wykonywanych zadań – wybierz jeden z prezentowanych produktów.

Co znajdziesz w przedstawionym katalogu? Dużym ułatwieniem w pracy ekipy sprzątającej jest szorowarka samojezdna, czyli posiadająca układ napędowy. W sprzedaży mamy maszyny sterowane przez idącego za nimi operatora, jak i te z fotelem dla niego, zamontowanym na szczycie korpusu, co znacznie poprawia komfort pracy. Warto też zwrócić uwagę na urządzenia z odsysaniem, umożliwiające osiągnięcie jeszcze większej efektywności w czyszczeniu różnych nawierzchni. Przejrzyj wszystkie nasze propozycje, a z pewnością znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb.

Czemu używana szorowarka marki Karcher jest warta zakupu? To pewność znakomitych rezultatów w sprzątaniu nawet bardzo dużych nawierzchni. Z kolei dzięki czytelnemu pulpitowi i wskaźnikom urządzenia są łatwe w obsłudze, co sprawia, że użytkownik może wykonać całą pracę jeszcze lepiej i szybciej. Zapewniamy, że używane szorowarki do podłóg, które u nas znajdziesz, są w pełni sprawne – udzielamy na nie gwarancji. Ponadto proponujemy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny – mamy szerokie zaplecze części zamiennych, dzięki czemu każde urządzenie doprowadzimy w krótkim czasie do stanu sprzed awarii. Wybierając używaną szorowarkę u nas, decydujesz się na najwyższą jakość w korzystnej cenie.

 

Szorowarka Karcher – wysokiej klasy sprzęt dla profesjonalistów

 

W naszym asortymencie znajdziesz niemal wszystkie najlepsze szorowarki z linii Karcher Professional, jakie zostały wprowadzone na rynek przez tego renomowanego producenta. Są to urządzenia do użytku profesjonalnego, które odznaczają się wygodną obsługą i wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń z różnych powierzchni podłóg twardych i elastycznych. Proponowane przez nas modele wykorzystywane są przez firmy sprzątające do czyszczenia dużych obiektów komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się w takich miejscach jak:

 • sklepy, markety i galerie handlowe,
 • urzędy, biura, placówki oświatowe,
 • muzea i galerie,
 • kościoły,
 • hotele i restauracje,
 • dworce i lotniska,
 • obiekty sportowe,
 • hale produkcyjne, magazyny. 

Samojezdne szorowarki z odsysaniem niemieckiego producenta to produkty, które zapewniają niezawodność oraz wyjątkową ergonomię i wydajność pracy

 

Szorowarki używane Karcher – duży wybór najlepszych modeli

 

Jako doświadczony dostawca urządzeń sprzątających, staramy się zapewnić naszym Klientom jak największy wybór sprzętu, tak aby mogli dopasować odpowiedni model do swoich wymagań i warunków pracy. W katalogu naszych produktów znajdziesz zatem szorowarki z funkcją odsysania i zamiatania, o różnej pojemności zbiornika i czasem pracy. Wśród nich są kompaktowe urządzenia prowadzone ręcznie, które sprawdzają się do czyszczenia niewielkich powierzchni np. w sklepach. Z kolei używana szorowarka Karcher Professional z fotelem dla operatora sprawdzi się w większych obiektach, także tych o dużym natężeniu ruchu. 

 

Jaki jeszcze sprzęt czyszczący znajdziesz u nas?

Decydując się na zakupy w naszej firmie, możesz mieć pewność, że otrzymasz sprzęt w doskonałym stanie technicznym. Wśród naszych usług znajdziesz także serwis urządzeń myjących oraz wynajem myjek ciśnieniowych. Wszystkie proponowane przez nas szorowarki używane są dokładnie sprawdzone, a także objęte serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W razie awarii możesz liczyć na szybką naprawę urządzenia. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Ci wybrać najlepszy model w dobrej cenie i dostarczymy go pod wskazany adres na terenie całej Polski.

Sortowanie
Na stronie

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.