HDS 10/20 – 4M

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Myjka wysokociśnieniowa na gorącą wodę HDS 10/20 – 4M

Urządzenie posiada tryb eco!efficiency, po wybraniu którego podgrzewa wodę do temperatury 60 °C. Pozwala to nie tylko na skuteczne usuwanie silnych zabrudzeń, ale i na oszczędność paliwa, ponieważ spada ono wówczas o około 20%. Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji.

 

Pokrętło umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie środka czyszczącego z obu zbiorników w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Kontrolki na tablicy sygnalizują m.in. poziom oleju, paliwa, środka zmiękczającego wodę czy brak jednej fazy, znacznie ułatwia to obsługę urządzenia. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia.

 

Dane techniczne:  
w standardzie (wąż ciśnieniowy 10m, pistolet, dysza POWER, nakrętka)
 
Napięcie zasilania: 400 V
Ciśnienie robocze: 30 – 200 bar
Wydajność tłoczenia: 500 - 1000 l/h
Moc przyłączowa: 7,8 kW
Max. temperatura: 155 °C
Zbiornik środka czyszczącego: 20 l + 10 l
Zbiornik na paliwo: 25l
Ciężar: 171 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 1330 mm x 750 mm x 1060mm

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.