HD 9/20 – 4MX

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Myjka wysokociśnieniowa na zimną wodę HD 9/20 – 4MX

Profesjonalne urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody z solidnym 4–biegunowym, wolnoobrotowym silnikiem trójfazowym o wyjątkowo długiej żywotności.

 

Urządzenie zachowało przy tym niektóre zalety klasy kompakt: lekką, zwartą konstrukcję, mobilność oraz łatwość obsługi. Doskonale sprawdza się w rolnictwie, transporcie i przemyśle czy warsztatach samochodowych. Chłodzony wodą i powietrzem silnik elektryczny przystosowany jest do intensywnej pracy. 3-tłokowa pompa wyposażona jest w ceramiczne tłoki i mosiężną głowicę. Wbudowany w urządzenie bęben na wąż dla wygodnego przechowywania i zapobiegania skręcaniu się węża wysokociśnieniowego. Szeroki promień roboczy gwarantuje długość węża 15/20m.

 

Dane techniczne  
W standardzie (wąż ciśnieniowy 10m, pistolet, dysza POWER, nakrętka)  
Napięcie zasilania 400 V
Ciśnienie robocze max: 40 - 200 Bar
Wydajność tłoczenia: 460 - 900 l/h
Moc przyłączowa: 7 kW
Max. temp.doprowadzanej wody: 60 °C
Ciężar: 47,2 kg
Wymiary dł x szer x wys 467 x 407 x 1010

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.