BR 40/25 C

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Szorowarka BR 40/25 C

Dzięki łatwości manewrowania oraz niewielkim wymiarom, urządzenie nadaje się do czyszczenie niewielkich (do 800 m2) powierzchni. Idealnie sprawdza się w sklepach spożywczych, butikach, restauracjach, hotelach czy na stacjach paliw.

 

Szorowarka przeznaczona do czyszczenia zachowawczego i polerowania wszystkich wodoodpornych podłóg twardych. Usuwa zabrudzenia i pozostawia podłogi czyste i lśniące. Łatwość obsługi urządzenia sprawia, że z szorowarką poradzi sobie nawet niedoświadczony personel. Przeźroczysty wąż, pozwala na kontrolę poziomu czystej wody w zbiorniku, natomiast wodę brudną możemy wylać wprost do kratki ściekowej za pomocą węża spustowego.

 

Gdy zajdzie potrzeba wymiany listwy bądź szczotek, można to zrobić w ciągu kilku sekund. Podczas wymiany nie ma konieczności stosowania żadnych narzędzi. Szorowarka zasilana jest bateryjnie.

 

Dane techniczne  
Szerokość szorowania 400 mm
Szerokość odsysania 770 mm
Zbiornik wody czystej / brudnej 25 / 25 l
Wydajność teoretyczna 1600 m²/h
Napięcie 24 V
Ciężar 120 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 800 mm x 575 mm x 830 mm

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.