TASKI SWINGO 1650

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Szorowarka Taski Swingo 1650

Prostota obsługi oraz rozmaite ułatwienia ergonomiczne sprawiają, że zarówno wysiłek operatora, jak i czas potrzebny na szkolenie, ograniczone są do minimum. Wszystkie elementy maszyny, które wymagają codziennej obsługi lub konserwacji, oznaczone są wyróżniającym się, żółtym kolorem, a ich wymontowanie trwa niespełna kilka sekund. Z tego powodu obsługa maszyny staje się niezwykle intuicyjna, a jej efektywność zachowana jest na maksymalnym poziomie przez bardzo długi czas.

 

Maszyna wyposażona jest w szczotki, które samodzielnie dopasowują się do kształtu podłogi. Najlepsze w swojej klasie parametry osuszania podłoża osiągnięte zostały dzięki specjalnej konstrukcji ssawy w kształcie litery W. Oznacza to, że maszyny z powodzeniem używać można podczas codziennego serwisu ze względu na to, iż ryzyko poślizgnięcia się jest w tym przypadku minimalne.

 

 

Dane techniczne:  
Szerokość szorowana 650 mm
Szerokość odsysania 950 mm
Zbiornik wody czystej / brudnej 85 / 85 l.
Wydajność teoretyczna 2925 m2/h
Napięcie 24 V
Ciężar 330 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 1540 mm x 690 mm x 1180 mm

 


OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.