KM 100/100 R P

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Zamiatarka KM 100/100 R P

Urządzenie jest szczególnie przydatne w samorządach miejskich, w czyszczeniu kontraktowym, w czyszczeniu warsztatów, hoteli, czyszczeniu komercyjnym, handlu. Nadaje się zarówno do prac na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów. Zamiatarka cechuje się szczególnie łatwą obsługą, a wszystkie najważniejsze funkcje są czytelnie oznakowane. Zamiatarkę obsługuje się za pomocą pojedynczego pokrętła oraz dwóch pedałów.

Urządzenie posiada zautomatyzowane opuszczanie szczotek (zarówno szczotki bocznej jak i walcowej szczotki głównej). Automatyczny system oczyszczania filtra. Filtr poliestrowy otrzepywany jest po każdorazowym wyłączeniu silnika zamiatarki. Urządzenie najlepiej sprawdza się na średnich i dużych powierzchniach na zewnątrz obiektów. Zasilanie silnikiem spalinowym.

 

Dane techniczne:  
Szerokość robocza: 700 mm
Szerokość robocza z 1 szczotką boczną: 1000 mm
Wydajność teoretyczna: 10 400 m²/h
Zbiornik na śmieci: 100 l.
Ciężar: 340 kg
Napęd: silnik benzynowy
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 2006 mm x 1005 mm x 1343 mm

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.