KM 90/60 R Bp

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Zamiatarka KM 90/60 R Bp

Zwrotna i wydajna zamiatarka. Komfort obsługi zapewnia wygodny, regulowany fotel oraz łatwe prowadzenie maszyny. Urządzenie najlepiej sprawdza się na powierzchniach średnich i dużych. Zasilana bateryjnie.

 

Doskonale sprawdza się w branży motoryzacyjnej, transportowej, budowlanej, rolniczej oraz w handlu, obiektach sportowych, hotelarstwie i szkolnictwie. W tej wersji może być stosowana także w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki przerzutowej metodzie zamiatania, można je napełnić niemal w 100%. Duży, okrągły filtr falisty o powierzchni 4 m² zapewnia bezpyłowe zamiatanie. Każdorazowo, po wyłączeniu urządzenia, filtr zostaje automatycznie oczyszczony, za pomocą specjalnych grzebieni, co znacznie wydłuża jego żywotność. Szczotka boczna i główna jest obsługiwana pneumatycznie.

 

Dane techniczne:  
Szerokość robocza: 615 mm
Szerokość robocza z 2 szczotkami bocznymi: 1150 mm
Wydajność teoretyczna: 5400 m²/h
Zbiornik na śmieci: 60 l.
Ciężar: 445 kg
Napęd: Silnik elektryczny
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1635 mm x 980 mm x 1260 mm

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.