KMR 1000 T

Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka

Zamiatarka KMR 1000 T

z napędem spalinowym, została stworzona specjalnie z myślą o zamiataniu powierzchni na zewnątrz obiektów. Urządzenie to jest przeznaczone do czyszczenia powierzchni specjalnych takich jak syntetyczna murawa czy bieżnia tartanowa.

 

Doskonała wydajność urządzenia, które efektywnie zamiata przy prędkości nawet do 7 km/h. Szerokie opony pneumatyczne, które zapewniają duży komfort jazdy. Główna szczotka walcowa automatycznie dostosowuje się do zmieniającej się nawierzchni, co zmniejsza jej zużycie. Szczotka boczna jest aktywowana za pomocą wygodnego pedała. Główna szczotka walcowa i turbina ssąca są włączane i wyłączane automatycznie, gdy szczotka walcowa jest podnoszona lub opuszczana.

 

Silnik automatycznie wyłącza się w momencie gdy operator wstaje z siedzenia. Jedno tankowanie wystarcza na ok. 4 godziny pracy.

 

Dane techniczne  
Szerokość robocza: 700 mm
Szerokość robocza z 1 szczotką boczną: 900 mm
Wydajność teoretyczna: 6300 m²/h
Zbiornik na śmieci: 2 x 30 l.
Ciężar: 180 kg
Napęd: Silnik benzynowy
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1900 mm x 870 mm x 930 mm

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.